HITY!
10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatniego miesiąca!
KREM KONFITURA RÓŻA - MALINA
KREM KONFITURA RÓŻA - MALINA
92,00 zł
Delikatny ŻEL DO MYCIA TWARZY
Delikatny ŻEL DO MYCIA TWARZY
49,00 zł
szt.
PERFUMY w wosku AMBROZJA
PERFUMY w wosku AMBROZJA
42,00 zł
TONIK na skórki, pory i inne zmory
TONIK na skórki, pory i inne zmory
25,00 zł
szt.
HYDROLAT CHAMPAKA
HYDROLAT CHAMPAKA
22,00 zł
szt.
DEZODORANT w kremie cytrusowo-ziołowy
DEZODORANT w kremie cytrusowo-ziołowy
40,00 zł
SZAMPON DO WŁOSÓW W KOSTCE
SZAMPON DO WŁOSÓW W KOSTCE
33,00 zł
SZAMPON W KOSTCE Miód i Żurawina
SZAMPON W KOSTCE Miód i Żurawina
42,00 zł
szt.
Waluty
O firmie

Misja

Misją jest dostarczenie najlepszych jakościowo produktów w uczciwych cenach, z prawdziwymi opisami i skutecznością, promowanie polskich manufaktur, a także szerzenie wiedzy na temat pielęgnacji skóry. Stworzenie miejsca przez kobietę dla kobiet, siostrzanej wspólnoty Trzech Zórz.

O co chodzi i krótka historia

Sklep powstał w wyniku skrzyżowania się kilku pasji, a także frustracji stanem rynku kosmetycznego w Polsce. Chciałabym, by każda z Was wiedziała, że w Trzech Zorzach znajdzie wyjątkowo starannie wyselekcjonowane produkty i marki, a także wyjątkowe manufaktury, które zachwycają dbałością o każdy szczegół i ręczną produkcją. Ani jeden dostępny towar nie jest wynikiem przypadku, mody, trendów czy tylko i wyłącznie „opłacalności”. Największą wagę przykładam do składów i stosowanych surowców, skuteczności, bezpieczeństwa i estetycznych oraz naturalnych opakowań. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do człowieka: dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz, nie zapominając o „spokoju ducha”.

Jakie produkty znajdziesz w Trzech Zorzach?

– działające i skuteczne. Opisy na naszej stronie odpowiadają rzeczywistości i można je skonfrontować z opisami producenta

– w pięknych, naturalnych opakowaniach

– tylko wegańskie. W 100% i bez kompromisów.

– polskich manufaktur i producentów. Bo polskie to znaczy dobre i nasze.

– bez szkodliwych, podrażniających czy rakotwórczych substancji.

A co poza tym?

– tworzymy wspólnotę kobiet, które uwielbiają nie tylko naturalną pielęgnację, ale również holistyczne podejście do życia, zdrowia, codzienności. Szczęśliwych bez względu na okoliczności i zarażających innych dobrem.

– dzielimy się wiedzą, doświadczeniami, wskazówkami pielęgnacyjnymi. Wymieniamy opiniami zarówno pod opisami produktów jak i pod artykułami na blogu, dotyczącymi także szeroko pojętego slow life ? Bo życie jest zbyt krótkie na bycie niezadowolonym.

– robimy darmowe wyzwania motywujące do poprawy życia

- pomagamy innym (np. oddanie zysku ze sprzedaży na rzecz pomocy Kasi z "Pudel i ja"), a niebawem będziemy sponsorować różne ciekawe wydarzenia i pomagać zwierzętom. Bądźcie na bieżąco!

Skąd nazwa Trzy Zorze?

Szukałam nazwy, która zarówno będzie nawiązywała do polskości, do naszej słowiańskiej duszy, ale również do kobiet i wspólnoty. Trzy Zorze były czczone jeszcze pod koniec XIX wieku, jako boginie losu i pomyślności. Zapewne wiele z nas pamięta o greckich Mojrach, czy rzymskich Parkach; to jest nasz ich odpowiednik. Co ciekawe, trzy boginie losu w wierzeniach stały ponad innymi bóstwami: ich wyroków nie mógł nikt zmienić, co jest śladem potężnego i prastarego kultu żeńskiego. Dla zainteresowanych polecam ten (http://www.bogowiepolscy.net/trzy-zorze.html) artykuł.

Kto stoi za Trzema Zorzami?

Wolny duch, uwielbiający naturę, tańczyć, czytać i biegać po polach i lasach z moim niezastąpionym psim towarzyszem. Marzycielka wierząca w ludzi, dobro i miłość.

 A tak świętowaliśmy pierwsze urodziny Trzech Zórz KLIK!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl