HITY!
10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatniego miesiąca!
SZAMPON DO WŁOSÓW Amla
SZAMPON DO WŁOSÓW Amla
34,00 zł
szt.
SZAMPON W KOSTCE - YEN
SZAMPON W KOSTCE - YEN
39,00 zł
szt.
PÓŁKULA KĄPIELOWA CZEKOLADA
PÓŁKULA KĄPIELOWA CZEKOLADA
7,50 zł
TONIK na skórki, pory i inne zmory
TONIK na skórki, pory i inne zmory
25,00 zł
szt.
KOMPRES - KREM dla skóry dłoni i paznokci
KOMPRES - KREM dla skóry dłoni i paznokci
39,00 zł
MYDŁO YEN
MYDŁO YEN
18,00 zł
MASŁO KAWOWE POD OCZY MAŁE
MASŁO KAWOWE POD OCZY MAŁE
22,00 zł
Waluty
Promocje
PÓŁKULA KĄPIELOWA NAGIETEK
PÓŁKULA KĄPIELOWA NAGIETEK
7,50 zł 6,50 zł
szt.
O firmie

Misja

Misją jest dostarczenie najlepszych jakościowo produktów w uczciwych cenach, z prawdziwymi opisami i skutecznością, promowanie polskich manufaktur, a także szerzenie wiedzy na temat pielęgnacji skóry. Stworzenie miejsca przez kobietę dla kobiet, siostrzanej wspólnoty Trzech Zórz.

O co chodzi i krótka historia

Sklep powstał w wyniku skrzyżowania się kilku pasji, a także frustracji stanem rynku kosmetycznego w Polsce. Chciałabym, by każda z Was wiedziała, że w Trzech Zorzach znajdzie wyjątkowo starannie wyselekcjonowane produkty i marki, a także wyjątkowe manufaktury, które zachwycają dbałością o każdy szczegół i ręczną produkcją. Ani jeden dostępny towar nie jest wynikiem przypadku, mody, trendów czy tylko i wyłącznie „opłacalności”. Największą wagę przykładam do składów i stosowanych surowców, skuteczności, bezpieczeństwa i estetycznych oraz naturalnych opakowań. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do człowieka: dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz, nie zapominając o „spokoju ducha”.

Jakie produkty znajdziesz w Trzech Zorzach?

– działające i skuteczne. Opisy na naszej stronie odpowiadają rzeczywistości i można je skonfrontować z opisami producenta

– w pięknych, naturalnych opakowaniach

– tylko wegańskie. W 100% i bez kompromisów.

– polskich manufaktur i producentów. Bo polskie to znaczy dobre i nasze.

– bez szkodliwych, podrażniających czy rakotwórczych substancji.

A co poza tym?

– tworzymy wspólnotę kobiet, które uwielbiają nie tylko naturalną pielęgnację, ale również holistyczne podejście do życia, zdrowia, codzienności. Szczęśliwych bez względu na okoliczności i zarażających innych dobrem.

– dzielimy się wiedzą, doświadczeniami, wskazówkami pielęgnacyjnymi. Wymieniamy opiniami zarówno pod opisami produktów jak i pod artykułami na blogu, dotyczącymi także szeroko pojętego slow life ? Bo życie jest zbyt krótkie na bycie niezadowolonym.

– robimy darmowe wyzwania motywujące do poprawy życia

- pomagamy innym (np. oddanie zysku ze sprzedaży na rzecz pomocy Kasi z "Pudel i ja"), a niebawem będziemy sponsorować różne ciekawe wydarzenia i pomagać zwierzętom. Bądźcie na bieżąco!

Skąd nazwa Trzy Zorze?

Szukałam nazwy, która zarówno będzie nawiązywała do polskości, do naszej słowiańskiej duszy, ale również do kobiet i wspólnoty. Trzy Zorze były czczone jeszcze pod koniec XIX wieku, jako boginie losu i pomyślności. Zapewne wiele z nas pamięta o greckich Mojrach, czy rzymskich Parkach; to jest nasz ich odpowiednik. Co ciekawe, trzy boginie losu w wierzeniach stały ponad innymi bóstwami: ich wyroków nie mógł nikt zmienić, co jest śladem potężnego i prastarego kultu żeńskiego. Dla zainteresowanych polecam ten (http://www.bogowiepolscy.net/trzy-zorze.html) artykuł.

Kto stoi za Trzema Zorzami?

Wolny duch, uwielbiający naturę, tańczyć, czytać i biegać po polach i lasach z moim niezastąpionym psim towarzyszem. Marzycielka wierząca w ludzi, dobro i miłość.

 A tak świętowaliśmy pierwsze urodziny Trzech Zórz KLIK!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl