INSTYTUT ZDROWEJ SKÓRY
Od początku istnienia sklepu współpracujemy z Instytutem Zdrowej Skóry w Krakowie. Charakter naszej współpracy jest absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny na rynku. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza kosmetologa, w połączeniu z pasją i chęcią dzielenia się odkrytymi produktami i metodami pielęgnacji dają kompleksową informację i opiekę. Będziemy szczerze wskazywać, które zabiegi warto przeprowadzić w gabinecie, jakie kosmetyki stosować po zabiegach, by zmaksymalizować efekty, jakich zabiegów lepiej nie wykonywać w domu (bo szkoda pieniędzy, bo stężenia będą zbyt małe, albo może to być niebezpieczne) itp. Będziemy sukcesywnie prezentować różne zabiegi, opisywać efekty i wrażenia na blogu. Zapraszamy do Instytutu, gdzie również można się zaopatrzyć w proponowane przez nas produkty do stosowania po zabiegach.

DELIKATESY ZDROWO
Od niedawna nie tylko stacjonarnie w Krakowie, ale również online. Sami prywatnie korzystamy, wspaniali właściciele, starannie dobierane produkty najwyższej jakości. Spożywczy odpowiednik Trzech Zórz?

 

SPONSORUJEMY

Dogrywamy szczegóły dotyczące sponsorowania wspaniałego wydarzenia w jesieni tego roku. Więcej informacji niebawem!

POMAGAMY

Planujemy pomoc psim Domom Tymczasowym i schroniskom, przekazując (na początku) 1% dochodu. Również będziemy Was o wszystkim informować.

 

 

 

Firmy, osoby czy instytucje chętne do współpracy i promocji polskich marek, zdrowego i naturalnego trybu życia, o wartościach zbliżonych do naszych zachęcamy do kontaktu.